Wtorek, 16 Wrz 2014
Praca w Gorlitz Array Drukuj Array

specjalisty ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Work Service jest największą agencją pracy na polskim oraz wschodnioeuropejskim rynku pracy. Zatrudniamy ponad 20 000 wysoko wykwalifikowanych pracowników, oferujemy również kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników. Dzięki naszej wysokiej efektywności ufają nam najlepsi  klientów z różnych sektorów ekonomicznych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010. WS SA, WSI 3009.

Mówisz biegle po niemiecku?

Szukasz pracy blisko polskiej granicy?

Łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi?

Miejsce pracy: Görlitz

Oczekujemy od Ciebie:

*     biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie

*     dobrej znajomości języka angielskiego

*     umiejętności obsługi komputera oraz baz danych

*     łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

*     mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów

Twoje zadania to:

*     udzielanie odpowiedzi na zapytania telefoniczne klientów

*     profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

*     obsługa danych kontaktowych klientów

A w zamian otrzymasz:

*     zatrudnienie na warunkach niemieckiej umowy o pracę

*     zapewnione i opłacone zakwaterowanie

*     możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego

„BK.Specjalista ds. obsługi Klienta niemieckojęzycznego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883.”