Sobota, 05 Wrz 2015
Witam na stronie Biura Karier
Akademia przyszłości
Czwartek, 16 Lipiec 2015 09:29
Akademia Przyszłości

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to ogólnopolski program Stowarzyszenia WIOSNA – tego samego, które organizuje SZLACHETNĄ PACZKĘ. AKADEMIA powstała 11 lat temu z inicjatywy księdza Jacka WIOSNY Stryczka (prezesa Stow. WIOSNA).
AKADEMIA sprawia, że dzieci, które dotychczas czuły się nieważne, mogą poczuć się wyjątkowe. Stają się czyimś oczkiem w głowie. To uczucie przeprowadza je do lepszego życia.
Więcej…
 
VIII edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską
Środa, 25 Luty 2015 14:42

 

VIII edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską

 

 Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

Więcej…
 
I Gorzowskie Targi Edukacyjne "Co dalej Gimnazjalisto...?" - relacja
Czwartek, 12 Luty 2015 10:23

  10 lutego 2015 roku w Hali Sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. F. Chopina  52 odbyły się I Gorzowskie Targi Edukacyjne "Co dalej Gimnazjalisto...?"
Więcej…
 
I Gorzowskie Targi Edukacyjne "Gimnazjalisto co dalej?
Czwartek, 29 Styczeń 2015 11:21

Dnia 10 lutego (wtorek) 2015 roku przy współpracy z OHP w Gorzowie Wielkopolskim oraz Zespołem Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim organizuje I Gorzowskie Targi Edukacyjne "Gimnazjalisto co dalej?" To pierwsza taka inicjatywa w naszym mieście, gdzie odbiorcą będą uczniowie szkół gimnazjalnych stojący przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej. Wystawcami będą szkoły usytuowane na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego.
Targi odbędą się w Hali sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża przy ul. Fryderyka Chopina 52 w Gorzowie Wielkopolskim w godzinach od 10.00 do 15.00, natomiast wykłady przeprowadzone przez ekspertów z Ochotniczego Hufca Pracy odbywać się będą w Auli im. prof. Stanisława Kirkora budynek nr 5.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów.


 
IV Mikołajkowe Targi Edukacyjne, Turystyki i Pracy
Czwartek, 18 Grudzień 2014 15:22

04 grudnia 2014 r. Biuro Karier i Promocji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, przy współpracy z Ochotniczym Hufcem Pracy, zorganizowało IV Mikołajkowe Targi Edukacyjne, Turystyki i Pracy. Wśród wystawców znaleźli się:

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 2