Czwartek, 24 Kwi 2014
Witam na stronie Biura Karier
Młodzi na start
Wtorek, 26 Listopad 2013 15:10

Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Poddziałanie 6.1.1 „Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy”

Projekt realizowany w okresie od  01 listopada  2013 r. do 31 października 2014 r.
przez Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego

w Gorzowie Wlkp.

Celem projektu jest podniesienie poziomu aktywności zawodowej i zdolności
do zatrudnienia 40 osób bezrobotnych (21 kobiet, 19 mężczyzn) do 30 roku życia
z powiatu gorzowskiego (m. Gorzów Wlkp., gmina Deszczno, gmina Bogdaniec,
gmina Kłodawa, m. Kostrzyn nad Odrą, gmina Santok, gmina Lubiszyn, gmina Witnica)
w województwie lubuskim poprzez zdobycie nowych kwalifikacji na szkoleniach
oraz doświadczenia zawodowego na stażach do października 2014 roku.

W ramach projektu oferujemy:

1.        Poradnictwo  zawodowe

Identyfikację potrzeb i wyznaczanie Indywidualnych Planów Działań dla każdego uczestnika projektu (10 godz. / 1 os.)

2.        Szkolenia zawodowe ze stypendium

·       Ekologiczny pracownik biurowy –150 godz.

·       Archiwista – 150 godz.

·       Spawanie metodami MIG/MAG – 220 godz.

·       Operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC  -  220 godz.

3.        Płatne staże zawodowe – 3 miesiące

4.        Pośrednictwo pracy

Uczestnicy biorący udział w projekcie otrzymają:

·       materiały szkoleniowe

·       materiały dydaktyczne

·       poczęstunek

·       zwrot kosztów za dojazdy do miejsca realizacji zajęć

·       zwrot kosztów za opiekę nad dzieckiem do lat 7 lub osobą zależną[1]

·       stypendium szkoleniowe

·       stypendium stażowe

Każda osoba chcąca wziąć udział w projekcie powinna przedłożyć wraz
z dokumentami rekrutacyjnymi aktualne zaświadczenie z właściwego
Urzędu Pracy
o statusie osoby bezrobotnej

 Biuro projektu: Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Gorzowie Wlkp.
ul. Sikorskiego 95, 66-400 Gorzów Wlkp.
te
l./fax (95) 720 73 25,  (95) 722 40 06 wew. 110

Pokój nr 26, II-piętro

Osoba do kontaktu: Iwona Czechowicz

[1] Osoba zależna - osoba wymagająca ze względu na stan zdrowia lub wiek stałej opieki, połączona więzami rodzinnymi lub powinowactwem lub wspólnym gospodarstwem domowym z osobą objętą działaniami
w ramach projektu.

Oferta Pracy
Poniedziałek, 18 Listopad 2013 13:08

ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa

www.cyclad.pl, tel. +48 22 887 22 08

Konsultant Service Desk z językiem niemieckim

Katowice lub Kraków

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:

·       Pierwszy kontakt z Klientem drogą telefoniczną i mailową

·       Rejestrowanie i przyjmowanie zgłoszeń o usterkach od Klientów

·       Rozwiązywanie problemów informatycznych zgłaszanych przez Klientów

·       Monitorowanie i nadzór nad terminowością realizacji zgłoszeń

·       Udzielanie porad informatycznych

·       Eskalacja problemów wyspecjalizowanym działom technicznym

Wymagania:

·       Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

·       Komunikatywna znajomość języka angielskiego

·       Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta

·       Umiejętność pracy zespołowej

·       Umiejętności interpersonalne

·       Zaangażowanie i chęć do nauki

·       Dyspozycyjność i elastyczność

Oferujemy:

·       Umowę o pracę (po okresie próbnym)

·       Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych

·       Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

·       Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).”

Telefoniczna Sprzedaż dla stałych klientów
Poniedziałek, 28 Październik 2013 14:40

Płatny staż w TVP Gorzów Wielkopolski
Wtorek, 08 Październik 2013 11:14
Biuro Zarządzania Kapitałem Ludzkimi Telewizji Polskiej S.A. poszukuje kandydatów i kandydatek
zainteresowanych 2,5-miesięcznym, płatnym stażem w IV kwartale 2013 r. jako redaktor
techniczno-programowy w TVP Gorzów Wlkp.

Więcej…

Praca na stanowisku Opiekun Finansowy
Środa, 10 Lipiec 2013 14:19

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy Open Finance  aktualnie poszukuje kandydatów
do pracy na stanowisku Opiekun Finansowy.

Więcej…

« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 47