Środa, 08 Lip 2015
Witam na stronie Biura Karier
VIII edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską
Środa, 25 Luty 2015 14:42

 

VIII edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską

 

 Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

Więcej…
 
I Gorzowskie Targi Edukacyjne "Co dalej Gimnazjalisto...?" - relacja
Czwartek, 12 Luty 2015 10:23

  10 lutego 2015 roku w Hali Sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. F. Chopina  52 odbyły się I Gorzowskie Targi Edukacyjne "Co dalej Gimnazjalisto...?"
Więcej…
 
I Gorzowskie Targi Edukacyjne "Gimnazjalisto co dalej?
Czwartek, 29 Styczeń 2015 11:21

Dnia 10 lutego (wtorek) 2015 roku przy współpracy z OHP w Gorzowie Wielkopolskim oraz Zespołem Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim organizuje I Gorzowskie Targi Edukacyjne "Gimnazjalisto co dalej?" To pierwsza taka inicjatywa w naszym mieście, gdzie odbiorcą będą uczniowie szkół gimnazjalnych stojący przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej. Wystawcami będą szkoły usytuowane na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego.
Targi odbędą się w Hali sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża przy ul. Fryderyka Chopina 52 w Gorzowie Wielkopolskim w godzinach od 10.00 do 15.00, natomiast wykłady przeprowadzone przez ekspertów z Ochotniczego Hufca Pracy odbywać się będą w Auli im. prof. Stanisława Kirkora budynek nr 5.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów.


 
IV Mikołajkowe Targi Edukacyjne, Turystyki i Pracy
Czwartek, 18 Grudzień 2014 15:22

04 grudnia 2014 r. Biuro Karier i Promocji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, przy współpracy z Ochotniczym Hufcem Pracy, zorganizowało IV Mikołajkowe Targi Edukacyjne, Turystyki i Pracy. Wśród wystawców znaleźli się:

Więcej…
 
Transfer Technologii - Szkolenie
Wtorek, 18 Listopad 2014 16:28

W dniach 5 i 6 listopada 2014, Fundacja ProRegio z Poznania, w ramach projektu „Przedsiębiorczy naukowiec – kreator jutra”, który został dofinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach przedsięwzięcia "Kreator innowacyjności - wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej", przy współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Jakuba z Paradyża przeprowadziła szkolenia z tematyki: „Transfer technologii” i „Ochrona własności intelektualne”. Szkolenia oprócz wiedzy teoretycznej uzupełnione zostały o praktyczne przykłady ukazujące proces transferu technologii i ochrony własności intelektualnej z perspektywy krajowej i zagranicznej. Na szkoleniach udostępnione zostały również broszury informacyjne udostępnione przez Urząd Patentowy RP – patrona honorowego projektu.

 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 2